Юридичний відділ

Юридичний відділ університету створено в 1999 році. Його діяльність відділу регламентується Положенням про юридичний відділ Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Основними завданнями відділу є організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання актів законодавства, інших нормативних документів керівництвом та працівниками університету під час виконання покладених на них посадових обов’язків, а також представлення інтересів університету в судах. Юридичний відділ надає правову допомогу студентам та працівникам університету, які потребують соціального захисту.

З питань організації та проведення правової роботи відділ керується рекомендаціями Міністерства юстиції України, органи якого здійснюють перевірку покладених на юридичний відділ завдань. За результатами перевірки роботи юридичного відділу в 2001 році Харківським обласним управлінням юстиції роботу юридичного відділу університету визнано найкращим досвідом, а університет визначено базовою установою для стажування юрисконсультів області. В 2007 році роботу відділу визнано кращим досвідом організації правової роботи та правової освіти серед підприємств, установ, організацій Харкова.

Час прийому співробітників університету: 13:30 – 15:30.

 • Дарія Дем’яненко
  в. о. начальника юридичного відділу
  Дарія Дем’яненко

  Тел.: 707-56-31
  Адреса: майдан Свободи 4, м. Харків, 61022
  Кiмната: 2-47
  E-mail: